T.J. Thyne (Dr. Jack Hodgins)

T.J. Thyne se narodil 7.3.1975 v Bostonu, Massachusetts, USA. Jako dítě se mnohokrát stěhoval. Už jako mladík si zahrál v několika produkcích po celé zemi včetně mimo Broadwayské produkce Van Ghoga v New Yorské Mint Theather Academy. Studoval herectví u mnoha učitelů z celých Spojených států a Britské Kolumbie. Promoval na Univerzitě Jižní Kalifornie, kde studoval čtyři roky herectví.

Netrvalo dlouho a zahrál si v bezpočtu rolích v televizních seriálech, jmenujme například Přátelé, Odložené případy, Boston Legal, Plastická chirurgie s. r. o., Kriminálka New York, Kriminálka Las Vegas, Huff, O.C. nebo 24 hodin. Z filmů jmenujme třeba Grinch, Erin Brockovich, Kdo hulí, ten umí nebo Po čem ženy touží.

2×11 – Judas on a Pole

Jidáš na kříži
“Na střeše hotelové budovy je nalezeno tělo rozpáraného a upáleného muže, který je připoután ke kříži. Brennanová a Booth jsou povoláni, aby jej identifikovali a zjistili, kdo má vraždu nasvědomí. Booth zjišťuje, že obětí vraždy je bývalý agent FBI Garrett Delaney. Ten sledoval bratra Brennanové a plánoval jej zabít. Když pátrají dále, objevují šokující informace o tom, kdo za vraždou stojí…”

Premiéra

13.12.2006 (USA/FOX), 15.8.2007 (ČR/TV Prima)

Review

Na střeše hotelu je zastřelen muž. Střelec, zastřený kapucí, připoutá oběť ke kříži, rozpáře mu břicho a pak jej zapálí. Střelec ho opouští a nechává ho shořet.

Mezitím na Jeffersonu sedí Zack před porotou a obhajuje svou disertaci.

Within Temptation v ČR – leden 2008

Koná se: 17.1.2008 od 19:30, Praha, Roxy
Vstupenky: v prodeji od 18.10.2007 v sítích TicketstreamTicketpro a Ticketportal
Cena: v předprodeji 630,- Kč + poplatky, na místě 800,- Kč
Důležité odkazy: Roxy, D_Smack_U Promotion, Ticketstream, Ticketpro, Ticketportal, další info na tomto webu

Zde je přesně to místo, kde se můžete informovat prostřednictvím těchto stránek na koncert Within Temptation v ČR a případně se v komentářích domluvit, nemáte-li s kým na koncert jet.

Celkové ceny:
Ticketstream: 690,- Kč (vč. 60,- Kč poplatku)
Ticketpro: 700,- Kč (vč. 70,- Kč poplatku)
Ticketportal: 690,- Kč (vč. 60,- Kč poplatku)

Stephen Fry (Dr. Gordon Wyatt)

Stephen Fry (celým jménem Stephen John Fry) se narodil 24.8.1957 v anglickém Hampsteadu v Londýně. Otec Alan Fry, britský vědec, matka Marianne Neumann, rakouská židovka. Během druhé světové války byla veká část jeho rodiny (z matčiny strany) zavlečena do koncentračního tábora. Stephen Fry ve svém dětství vystřídal mnoho škol. Když si uvědomil, že se od ostatních liší a je gay, snažil se tuto skutečnost během školních let držet v tajnosti a zůstal v celibátu po 16 let. V 17-ti také strávil 3 měsíce v Pucklechurchském vězení za ukradení kreditních karet.

Po té u něj nastala změna a Stephen díky tvrdé práci získal stipendium na Cambridgské univerzitě, kde získal ocenění v anglické literatuře a připojil se ke Cambridskému divadlu.

Michaela Conlin (Angela Montenegrová)

Michaela Conlin se narodila 9.6.1978 v Allentown, Pensylvánie, USA. Její matka je Číňanka a její otec Ir. Své první vystoupeni měla ve svých šesti letech a po té pokračovala ve vystupování v mnoha místních a regionálních produkcích v Pensylvánii.

V New Yorku vystudovala na univerzitě Tischovu školu umění, během školy se objevovala ve hrách Atlantické divadelní společnosti a Playwrightowy divadelní školy Horizons. Pak odcestovala do Amsterodamu, kde studovala Experimentální divadelní křídlo Mezinárodního programu.

Po dokončení školy na New Yorské univerzitě se zúčastnila dokumentární série The It Factor, která se zaměřovala na život mladých herců v New Yorku. Po té se přestěhovala do Los Angeles, kde dostala svou první velkou roli v seriálu MDs jako mladá idealistická internistka vedle dvou doktorů, které hrají William Fichtner a John Hannah.

Emily Deschanel (Dr. Temperance Brennanová)

Emily Deschanel se narodila 11.10.1976 v Los Angeles, Californie, USA. Její otec, Caleb Deschanel, byl známým kameramanem (podílel se na filmech jako Umučení Krista od Mela Gibsona, režíroval tři epizody seriálu Městečko Twin Peaks od Davia Lynche), matka Mary Jo Weir byla herečkou, stejně tak jako její jediná sestra Zooey Deschanel. Na Bostonské univerzitě vystudovala obor Tréninku profesionálního herectví.

Prvně se ve filmu objevila v roce 1994 a to v komedii Může se to stát i vám, dále pak hrála například ve filmech Spider-Man 2, Návrat do Cold Mountain nebo Cesta za vítězstvím. Kromě filmových rolí se objevila i v některých seriálech jako Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti nebo Drzá Jordan.

Eric Millegan (Dr. Zack Addy)

Eric Millegan se narodil 25.8.1974 v Hackettstownu, New Jersey, USA. Vyrůstal ve Springfieldu v Oregonu a získal titul Bakalář umění na univerzitě v Michiganu. Otevřeně se hlásí ke své homosexualitě.

Jeho televizní kariéra zahrnuje tituly jako je Zákon a pořádek: Zločinné úmysly a 100 Centre Street. Ve filmu On_Line debutoval jako Ed Simone, jenž byl oficiálním účastníkem Berlínského mezinárodního filmového festivalu, filmového festivalu Sundance a filmového festivalu Cinequest, kde získal cenu za nejlepší výpravu.

Co se týče jeho divadelní kariéry, tak účinkoval na New Yorských divadelních představeních jako Broadwayský Jesus Christ Superstar, ve hře Vlasy v provedení od Encores v City Center, kde zpíval sólo “Aquarius”, a New Yorské premiéře Mrtvý muž přichází.

Jonathan Adams (Dr. Daniel Goodman)

Jonathan Adams se narodil 16.7.1967 v Pittsburghu, Pensylvánii, USA. O herectví se zajímal již od střední školy, proto také začal studovat divadelní obor na Univerzitě Carnegie Mellon. Kvůli nedostatku peněz na školné musel studia zanechat. Jeho první divadelní hrou byla hra Nebezpečí: Paměť! od Arthura Millera.

V roce 1989 se Adams přestěhoval do Seattlu a hrál v mnoha produkcích po celé zemi. V roce 1994 se oženil s herečkou Monicou Farrell a o tři roky později si pořídili dům v Ashlandu v Oregoně, kde Adams vystupoval v mnoha divadelních hrách v rámci Oregonského Shakespearova Festivalu.

Velký zlom v jeho herecké kariéře přišel v roce 2000 během přestavení Zkrocení zlé ženy, kde hrál roli Petruchio.

4×12 – Double Trouble in the Panhandle

4x12 - Double Trouble in the PanhandleBooth a Brennanová vyšetrujú pozostaky siamských dvojčiat, ktoré boli nájdené v plytkom hrobe púštnej oblasti medzi Texasom a Oklahomou. Tím zistí, že kostry patrili Jenne a Julie, ktoré sa živili ako žonglérky v cirkuse. S vedomím, že cirkusanti by o smrti dovjčiat nehovorili s nikým, kto nepatrí do ich uzavretej skupinky, sa Booth a Brennanová rozhodnú vybrať medzi cirkusantov v prestrojení. S využitím Boothovej schopnosti vrhať nožmi vznikne krycia identita manželov Bucka a Wandy Moosejawových. V cirkuse sa stretnú s celou paletou podozrivých, od riaditeľa cirkusu Henryho Simona, cez skupinku klaunov až po neuveriteľne silného muža, ktorý mal pletky s jednou s dvojčiat.

David Boreanaz (Agent Seeley Booth)

David Boreanaz se narodil 16.5.1969 v Buffalu, stát New York, USA. Vyrostl ve Filadelfii v Pensylvánii, kde jeho otec Dave Roberts (rodným jménem David Thomas Boreanaz) předpovídal počasí pro televizi WPVI-TV, a jeho matka Patti Boreanaz pracovala pro cestovní kancelář. Už od dětství se chtěl stát hercem a jakmile dodělal střední školu, přestěhoval se do New Yorku, kde začal studovat herectví na univerzitě Ithica. Po dokončení studií se přestěhoval do Los Angeles, aby zkusil štěstí v Hollywoodu.

Jeho prvním zlomem byla role v seriálu Ženatý se závazky, kde hrál motorkářského přítele Kelly Bundové (Christina Applegate). Pravým zlomem však pro něj byl seriál Buffy, přemožitelka upírů, kde si zahrál upíra Angela a následně pak seriál Angel, kde již hrál hlavní roli.

© 2024 A MarketPress.com Theme